Wojciech Gierszewski, LL.M.

wspólnik, radca prawny, rzecznik patentowy

Wojciech Gierszewski, LL.M.

wspólnik, radca prawny, rzecznik patentowy

Posiada szerokie doświadczenie w obsłudze gospodarczej przedsiębiorców, w tym w obsłudze transakcji i projektów inwestycyjnych. Doradza przedsiębiorcom w sprawach strategii działania i koordynuje procesy rozwoju działalności na rynkach zagranicznych. Przeprowadza negocjacje i rozwiązuje sytuacje kryzysowe. Zdobyta wiedza i doświadczenie płynące z wykonywania zawodów radcy prawnego i rzecznika patentowego umożliwia mu świadczenie szerokiego spektrum usług zarówno w zakresie uzyskiwania jak i egzekwowania praw własności intelektualnej. Z sukcesem reprezentuje klientów w sporach sądowych. Sporządza i negocjuje umowy. Koordynuje i współpracuje z zagranicznymi kancelariami w uzyskiwaniu praw i rozwiązywaniu kwestii spornych.

Jest autorem publikacji naukowych i publicystycznych z zakresu prawa własności intelektualnej. Stale podnosi swoje kwalifikacje, a zdobytą wiedzą dzieli się prowadząc warsztaty i szkolenia. Uczestniczy w konferencjach naukowych i spotkaniach branżowych.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Postgraduate International Intellectual Property LL.M. na Chicago Kent-College of Law w Chicago. Ukończył również Podyplomowe Studium Prawa Własności Przemysłowej na Uniwersytecie Warszawskim.

Klienci cenią w nim otwartość i kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań pojawiających się problemów.

Po pracy: miłośnik łyżwiarstwa figurowego i klasycznych samochodów

Język: j. angielski

 

tel.: +48 501342229

Publikacje i wydarzenia

Korzystny wyrok – utracone korzyści

Miło nam poinformować, iż w jednej z prowadzonych przez nas spraw uzyskaliśmy prawomocne rozstrzygnięcie Sądu Apelacyjnego, w którym zasądzono na rzecz naszego klienta blisko 300.000 zł.

read more

Kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z jednym z naszych biur w Warszawie i Gdańsku

Gdańsk

ul. Płowce 11,

80-153 Gdańsk
tel. +48 (58) 716 71 68
fax +48 (58) 526 55 99

Warszawa

ul. Sobieszyńska 35,
00-764 Warszawa
tel. +48 664 948 372
fax +48 (58) 526 55 99

Formularz kontaktowy

9 + 10 =