AKTUALNOŚCI

LETNIE SPOTKANIA IP W OGRODZIE DLA STUDENTÓW PRAWA

30.06.2024 | News, PL

LETNIE SPOTKANIA IP W OGRODZIE DLA STUDENTÓW PRAWA

30.06.2024

 

Odkryj pasjonujący świat praw własności intelektualnej z kancelarią Żuraw i Wspólnicy sp. k.!

Czy interesujesz się prawem własności intelektualnej? Ciekawią Cię znaki towarowe i zasady ich ochrony? Masz ochotę poznać fascynujące przypadki naruszeń renomowanych znaków towarowych? A może po prostu chcesz zdobywać wiedzę także podczas wakacji?

Letnie Spotkania IP w Ogrodzie organizowane przez Kancelarię Żuraw i Wspólnicy sp. k. to idealna okazja dla studentów prawa! Serdecznie zapraszamy podczas wakacji na dwa wyjątkowe, bezpłatne spotkania poświęcone prawu znaków towarowych.

Dlaczego warto wziąć udział w Letnich Spotkaniach IP w Ogrodzie?

  • Specjalistyczna wiedza: Nasi prawnicy i eksperci podzielą się swoją wiedzą i praktycznym doświadczeniem w dziedzinie prawa własności intelektualnej.
  • Praktyczne porady: Odkryjesz, jak wygląda praca w butikowej kancelarii prawnej.
  • Wybór kariery: Pomożemy Ci podjąć świadomą decyzję o przyszłej ścieżce kariery.

 

Harmonogram spotkań:

📅 Pierwsze spotkanie: 12 lipca 2024 r. (17:00-20:00)

Temat: Naruszenia praw do znaku towarowego przez wprowadzenie w błąd konsumentów

Miejsce: Siedziba Kancelarii Żuraw i Wspólnicy sp. k. w Warszawie, ul. Sobieszyńska 35

 

📅 Drugie spotkanie: 26 lipca 2024 r. (17:00-20:00)

Temat: Naruszenia praw do renomowanego znaku towarowego

Miejsce: Siedziba Kancelarii Żuraw i Wspólnicy sp. k. w Warszawie, ul. Sobieszyńska 35

 

Po spotkaniach: Serdecznie zapraszamy na integrację w ogrodzie kancelarii! To doskonała okazja, aby lepiej się poznać, nawiązać cenne kontakty i wymienić się doświadczeniami w mniej formalnej atmosferze w otoczeniu zieleni.

Letnie Spotkania IP w Ogrodzie to nowatorska inicjatywa naszych partnerów, skierowana do ambitnych studentów prawa, którzy pragną zgłębiać wiedzę z zakresu prawa własności intelektualnej i praktycznie przygotować się do przyszłej kariery. Nie przegap tej wyjątkowej okazji i zajrzyj za kulisy naszej pracy, poszerzając swoje horyzonty!

Dołącz do nas! Na bezpłatne wykłady obowiązuje rejestracja. Zgłoszenia prosimy przesyłać do 10 lipca 2024 r. na adres: zuraw.partners@zglegal.pl.

Ilość miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia można dokonać zapisując się łącznie na dwa spotkania lub na jeden wybrany termin. W zgłoszeniu prosimy o podanie roku studiów oraz uczelni.

Zapraszamy do udziału!

 

Słowa kluczowe: Prawo własności intelektualnej, Znaki towarowe, Studenci prawa, Kariera prawnicza, Butikowa kancelaria prawna, Warszawa, Kancelaria Żuraw i Wspólnicy, Letnie Spotkania IP, Naruszenie znaku towarowego, Wiedza prawnicza, Rozwój zawodowy

 

 

Zobacz też:

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu lub wizyty w naszej kancelarii

Warszawa

ul. Sobieszyńska 35,
00-764 Warszawa
tel. +48 664 948 372

Formularz kontaktowy

12 + 8 =